Možnosti platby:

Možnosti platby:

 

Platba kartou online - Barion:  Po vytvoření a odeslání objednávky budete přesměrováni na platební bránu společnosti Barion, kde můžete svou objednávku ihned zaplatit. Po úspěšné platbě a případném naskladnění Vám zásilku vyexpedujeme.

Na dobírku: Hotově při převzetí zboží. Doklad o platbě dostanete od kurýra resp. od prodavače v pobočce. Pokud si zvolíte platbu na dobírku pri převzetí tato služba bude zpoplatněna částkou 30,- Kč.

Bankovní Převod: Jakmile bude Vaše objednávka připravena k vyexpedování, zašleme Vám emailem doklady potřebné k platbě. Po úspěšné platbě bude zásilka vyexpedována na Vaši adresu, resp. na vybranou pobočku. Další informace k platbě: měnili jsme banku, z tohoto důvodu dočasně můžeme přijat tranzakce pouze na maďarský účet, tranzakce skrz IBAN/cezhraničný prevod. Bohužel banka zarátá poplatek. 
Navrhujeme Vám zmenit způsob platby na hotovost při převzetí (dobírka), cena objednávky zůstává,
dále, je to rychlejší způsob vyřízení,  protože nemusíme čekat na bankovní tranzakce, zásilka bude expedována hned po naskladnění. 
Prosím Vás napište Vaší žádost zmeny způsobu platby na [email protected] , rád Vám zmeníme platbu manuálně přímo v databázi

PayPal: Platba se uskuteční on-line, přes systém PayPal. Po úspěšné platbě bude zásilka vyexpedována na Vaši adresu, resp. na vybranou pobočku.

Z 256 lidí ji považovalo za užitečnou 209