Dodání prostřednictvím kurýrní společnosti (InTime / Expressone)

Chtěli byste využít doručení Vaší zásilky na adresu bez zbytečných poplatků? Nabízíme Vám rychlé doručení Vaší zásilky za dopravní náklady 129,- Kč (včetně DPH)! V případě platby na dobírku, se neúčtuje poplatek.

 

Kdy a jak probíhá doručování?
Doručení probíhá na celém území České Republiky, během pracovních dnů mezi 8-17 hodinou, nebo v dohodnutém čase přímo s kurýrem. V den doručení obdržíte emailovou zprávu od kurýrní společnosti o doručení.

 

Nezastihl Vás kurýr na adrese doručení?
V případě, že Vás kurýr nezastihl na doručovací adrese, se pokusí daný balík doručit následující pracovní den. Po druhém neúspěšném doručení bude balík po dobu 10 pracovních dnů uschován v nejbližším depu. Během této doby je možné při kurýrní společnosti bezplatně žádat o znovu-doručení, popřípadě se dá balík převzít osobně v depu.

 

Zkontrolujte stav balení vaší zásilky ještě za přítomnosti kurýra!
V případě, že je balení zásilky poškozené, a jedná se o zboží, které se mohl poškodit v krabici samotné, danou zásilku nepřebírejte. Zásilka se ke nám bezplatně vrátí.
Reklamace na poškození balení vaší zásilky můžeme akceptovat pouze v případě, že bude vyhotovena zápis o poškození za přítomnosti kurýra, který Vám zásilku doručil.

Z 9 lidí ji považovalo za užitečnou 8

Další otázky z kategorie