373 Kč

Similar available products

Verso E-Reader Clip Light lampa pro ebook reader, černá

Vysokovýkonný LED
USB připojení
Černá barva

Vyprodáno

373 Kč

Podrobný popis

Verso E-Reader Clip Light olvasólámpa ebook olvasóhoz, fekete The Verso E-Reader clip light is a compact yet potent light to ease your eyes while reading your e-book in low light conditions. Its powerful LED delivers bright - even light. Its flexible neck directs light where needed. Tech SpecsSturdy clip with cushioned pads stays in place without blocking the screen; 2 CR2032 batteries (included) provide 20 hours of light; Works with Kindle 1 - 2 - 3 and DX - nook - Kobo and Sony Readers; UPC / EAN845769003684 / - Dimensions 7.5 x 5 x 2.5 cm Country of OriginChina Weight0.07kg
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
159024
Výrobce
VERSO
Záruka
2 roční
Kategorie
lámpa
Jiná vlastnost
flexibilis

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!