Doručení

Informace ohledně dorucení!
Vážení zákazníci, při vytvoření objednávky již bohužel není v našich silách garantovat dodání do Vánoc.
Prosím, zvažte vytvoření objednávky v případě, že se jedná o vánoční dárek pro Vaše blízké.

Mikrovlnné trouby (76)

Výsledky: 76

Category

Mikrovlnná trouba s různými funkcemi

Mikrovlnná trouba je jedním z našich nejužitečnějších pomocníků v kuchyni: za několik minut se v ní uvaří nebo zahřeje oběd, čaj nebo káva, a mražená zelenina se rozpustí. Proto je mikrovlnka potřebná v každé domácnosti: může být vestavná, volně stojící, multifunkční, s grilem, nebo klasická; hlavní je aby nám pomáhala večer, když nemáme chuť stát u sporáku, a raději bychom snědli zbytek uvařeného jídla. Ale která je nejlepší mikrovlnná trouba, a jaké další kritéria je třeba kromě ceny zohlednit při koupi. Níže pomůžeme odpovědět na tyto otázky.

Vestavná mikrovlnná trouba

Pokud nyní stavíme dům nebo rekonstruujeme svůj byt, při plánování kuchyňské skříně nebo při sestavování zařízení kuchyně se vyplatí zamyslet se nad možností umístění vestavných zařízení - myčky nádobí, ledničky nebo mikrovlnné trouby. Tato zařízení pomáhají totiž udržet eleganci kuchyně a celistvost designu, a zároveň zabírají i méně místa. Vestavná mikrovlnná trouba může být umístěna v kuchyňské skříni, například nad myčkou nádobí.

Volně stojící mikrovlnná trouba

Pokud není možné zabudovat mikrovlnnou troubu, protože kupujeme zařízení do hotové kuchyně, nejideálnější je volně stojící. Mikrovlnná trouba s inoxovým povrchem může být stejně elegantním doplňkem kuchyně, jako vestavěná mikrovlnná trouba. Ale pokud máme rádi tradiční řešení, vyberme si zařízení bílé barvy. I toto zařízení do domácnosti je dnes dostupné již v téměř všech barvách, a dokonce nemusí mít ani formu kvádru: najdeme už i modely, které lze umístit do rohu.

Rozměr mikrovlnné trouby

Nejmenší mikrovlnka má objem přibližně 14 litrů a vejde se do ní i větší mísa, proto není třeba si kupovat větší. Větší mikrovlnky mají objem 17-34 litrů. Dostupné jsou mikrovlnky se závěsem dveří vlevo, vpravo, nebo i s otevíráním dveří shora.

Různé funkce

Předtím, než bychom si koupili mikrovlnnou troubu, je třeba si přemyslet, zda ji budeme používat kromě ohřevu i na něco jiného. Pokud ne, za zbytečné funkce neplaťme. Pokud máme například tradiční troubu, kterou můžeme používat na grilování, mikrovlnka s grilem je zbytečná. Funkce rozmrazování je užitečná pokud pravidelně vaříme větší porce, zbytek uložíme do mrazničky, a pak z ní vždy zapomeneme vybrat jídlo v předchozí den. Ale touto funkcí jsou již vybaveny i monofunkční mikrovlnky; za tuto funkci tedy nemusíme již platit. V monofunkční mikrovlnné troubě tedy můžeme ohřívat, rozmrazovat i vařit, v bifunkční kromě toho také grilovat, a v multifunkční kromě toho možná i péct a dusit.

Prostuduj si široký sortiment nabídky Extreme Digital, a vyber si ideální vestavnou nebo volně stojící monofunkční, nebo multifunkční mikrovlnnou troubu!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!