Varní konvice (242)

Celkem: 242
Řazení

Výsledky: 242

Category

V této kategorii jsou následující značky: Adler, Ariete, Aspico, Bestron, Bomann, Bosch, Braun-dg, Breville, Camry, Clatronic, Concept, Cuisinart, Delonghi, Dometic, Domo, Esperanza, Eta, Fg, G3 ferrari, Gallet, Gorenje, Hauser, Hausmeister, Hyundai, Kalorik, Kenwood, Mesko, Momert, Mpm, Orion, Philips, Proficook, Russell hobbs, Scarlett, Sencor, Severin, Sharp, Stahlman, Tefal

Varná konvice - Když máš praktickou domácnost

Vařil/a jsi už vodu rychlovarnou konvicí? Pokud ano, víš jak nám usnadní život -, ale pokud ještě ne, nemůžeš vědět, kolik času nám toto jednoduché zařízení ušetří! A skutečně, konvice je mimořádně snadno přenosná, proto ji kamkoli můžeš bez starostí vzít s sebou. Bezkabelové typy zajišťují při společných výletech nebo oddychových víkendech skvělý společný zážitek, protože jsou výborně vhodné pro přípravu rychlého občerstvení, a polévek! Díky vyspělému bezpečnostnímu systému funguje opatrně, proto při jejím používání nemusíš mít žádné obavy. Dokonce po dosažení teploty varu většina konvic automaticky vypne. Vyplatí se vybírat si výrobek z mimořádně širokého sortimentu na základě ceny? Bude pěkná konvice skutečně i dobrá? Možná v ní ohřívat i potravu pro kojence?

V nabídce Extreme Digital najdeš nyní skutečně pěkný sortiment rychlovarných konvic, prohlédni si je, která z nich by se nejvíc hodila do Tvé domácnosti!

Můžeš s ní kdykoliv vařit

Najdi v domácnosti ještě jedno tak užitečné a rychlé zařízení jako rychlovarná konvice! A výsledek? Ohřívač vody potřebuje čas, dokud ohřeje vodu, ale i tak nedosahuje teplotu blízkou bodu varu. Zapni rychlovarnou konvici, a dokud si připravíš šálky, dokud si naplníš nádobu, máš k dispozici hotovou vařící vodu. U některých typů lze také nastavit, na jakou teplotu má přesně zvyšovat teplotu – při přípravě čaje je to zásadní otázka, ale i v jiných případech využít tuto užitečnou funkci. Pokud často používáš vařící vodu, budeš spokojen/a s výkonem rychlovarné konvice s větším objemem. Z různých rozměrů si zvol takový, který skutečně vyhovuje tvým zvykem, aby byla i tvá kuchyně šetrná k životnímu prostředí.

Varná konvice je lehká, a snadno přenosná pomůcka. Například se vyplatí vzít si na výlet bezdrátovou konvici, protože tu můžeš skutečně kdekoli zapnout. Naplň ji pohodlně přes široký otvor, a už ji i můžeš spustit. Zboku, na vnějším označení hladiny vody můžeš sledovat, zda už voda sevřela, ale zařízení se automaticky vypne, pokud voda dosáhne požadované teploty. Důležité je aby se při otevírání vrchu nebo vytažení ze stojanu aktivovali bezpečnostní prvky – protože voda a elektrický proud tvoří velmi nebezpečný pár. Ale profesionální rychlovarnou konvici můžeš každý den bezpečně používat, protože tě bude chránit i během doby ohřívání.

Ohřívej v ní potravu pro kojence

Rychlé přivádí do varu a snadno se čistí - proto je rychlovarná konvice vysloveně oblíbenou a důležitou součástí vybavení kuchyně. Neměl/a si čas vařit a už se ti nechce přejít do blízké restaurace rychlého občerstvení? Pro takové případy jsou vhodné polévky a jídla, které stačí zalít horkou vodou. Vezmi si z poličky vybrané jídlo, mezitím ohřej vodu do varu, a pak ho zalij potřebným množstvím vody. Díky rychlovarné konvici to všechno bude trvat pouze několik minut, poskytne ti okamžitou a rychlou pomoc. Dobře hospodaří s tvým časem, a to právě tehdy, když ten čas nejvíce potřebuješ. Máš problémy s mikrovlnnou troubou? I na ohřátí potravy pro kojence existuje kompromisní řešení. Už jsou dostupné rychlovarné konvice, které dbají v potřebné míře na kvalitu, a ohřívají jen do požadované teploty. Na držáku vytvořeného ve vnitřní části si můžeš v bezpečnosti uchovat lahvičku výživy. Tento typ rychlovarné konvice můžeš připojit i do autozapalovače, a bude vám vždy na pomoc na každém místě, když se jedná o jídlo.

Objev stylovou rychlovarnou čajovou konvici

Moderní rychlovarnou konvici lze nejen dobře používat, ale si ji i velmi oblíbit. Častým ohříváním je zařízení vystaveno intenzivnímu vlivu, ale díky kvalitní konstrukci, se na trh dostávají stále odolnější výrobky. A jsou stále hezčí. Některé typy by asi obstály i na designové soutěži. Najdeš je v jakémkoliv barevném odstínu, v plastovém i kovovém provedení. Začínáš svůj den vždy pitím čaje nebo je jeho příprava a vychutnávání nejlepším způsobem relaxace? V takovém případě rychlovarnou konvici připomínající formu čajové konvice vymysleli pro tebe.

Formou následuje tradiční oblouky, barvou připomíná výrobky starých časů. Je to víc než vařič, protože poskytuje estetický zážitek, a přitom můžeš dokonce jednoduše vyřešit i vylévání vody. Nevytéká, nekape, a je dokonale vhodná pro přípravu čaje. Kromě vnějšího designu je ale třeba vzít ohled i na bezpečnostní funkce. Darmo je konvice pěkná, pokud je nepohodlná, nebo je nebezpečná při používání. Podle těchto kritérií si vyber z nabídky!

Cena rychlovarné konvice: s profesionálním fungováním

Voda je i nadále levná a snadno dostupná. I pro základní typy výrobků jsou typické korektní ceny. Najdeme je dnes téměř v každé domácnosti, protože svou rychlostí ušetří spoustu času, a pro fungování potřebují pouze zdroj elektrické energie. Můžeme ní při bezpečných podmínkách ohřívat vodu, protože se z výrobního pásu dostávají už výrobky vybavené pojistkou proti přehřátí a funkcí automatického vypínání. Pokud používáme konvici častěji, dostává se z jedné ruky do druhé, a téměř každý den ji používáme, vyberme si rychlovarnou konvici s cenou, za kterou je silnější a odolnější výrobek. Za lepší cenu dostaneme odolný, spolehlivý a inteligentní produkt.