Odšťavňovač

Výsledky: 59

Odšťavovač - Objev znovu zeleninu a ovoce

To, co získáváme, je 100% zdraví: pokud ochutnáš čerstvou pomerančovou nebo mrkvovou šťávu, i příště se budeš zajímat v obchodech o sortiment osvěžujících nápojů. Chuť přírody je neporazitelná, že? Odšťavovač nám umožní, abychom mohli mít na rodinném stole kdykoliv nápoj plný vitamínů; ze šťávy sezónního ovoce a zeleniny můžeš za několik minut připravit skutečný osvěžující nápoj! Vezmi si odšťavovač, díky širokému otvoru na plnění se nemusíš zabývat drobením, a dokonce ani loupáním, mrkev můžeš připravit i pomocí kartáče. Díky odšťavňovači získáš zdravou náhradu tekutiny s nenapodobitelnou chutí a vůní, se kterou si můžeš kdykoliv svou stravu doplnit. Mrkev sladká jako med, chutná červená řepa? Nejmladší členové rodiny vypijí na jednou celý šálek šťávy, a pak stačí odšťavovač vložit do myčky, a není třeba se trápit s jeho čištěním. Za jak dlouhou dobu se připraví chutný nápoj? Co všechno můžu dávat do odšťavňovače? Na co je třeba dávat pozor při koupi zařízení?

Pomocí odšťavňovačů sortimentu Extreme Digital se můžeš zdravěji stravovat a pít voňavé a chutné šťávy, prohlédni si naše mimořádně pěkné výrobky!

Každý ji má rád - ale proč?

Nepotřebuješ žádné předem pořízené vybavení, všechny ingredience stačí vložit jedním pohybem do odšťavňovače. Pohodlně a skutečně snadno můžeš získat 100% vůně syrového ovoce a zeleniny. Barvy, které jsme dosud neviděli, chutě, které jsme dosud necítili. Odšťavovač můžeme mimořádně rychle složit, a jeho profesionální složky stačí po použití jednoduše vložit do myčky. Zapomeň na lepkavé povrchy, které se obtížně čistí a na námahu spojenou s čištěním, protože po 2 litrech zdravého džusu můžeš za několik minut udělat pořádek. Vyrobili jste už někdy takový výživný nápoj při takových pohodlných podmínkách? Stačí se rozhodnout, s jakou zeleninou nastartujeme náš další den, pak připravit ingredience, hodit je do odšťavňovače, a to ostatní nám udělají stroje. Vyber si zařízení, pomocí kterého naliješ do sklenice všechny výživné látky.

Odšťavovač má svůj styl

Oblibuješ vzrušující chutě? Pokud si chceš dát k snídani skutečnou vitamínovou bombu, vyber si odšťavňovač citrusů, protože tyto plody nám dávají jedinečnou vůni a výživné látky, díky kterým si můžeš zachovat svěžest na celý den. Speciální přístroj profesionálně vylisuje rozpůlený grapefruit nebo pomeranč, a můžeš pomocí něho vyrobit skutečně chutnou limonádu po namáhavých trénincích nebo po celém dni práce. Jednoduchý odšťavovač se může stát jedním z nejkrásnějších výrobků tvé domácnosti, protože tyto výrobky byly vytvořeny se zvláštním designem a čistými formami. Proto budeš odšťavovač určitě rád/ráda používat každý den!

Pij každý den zeleninovou šťávu

Odšťavovač slouží nejen milovníkům přirozených sladkých chutí, ani bychom nevěřili, jaké fantastické šťávy dokážeme ze zeleniny vyrobit. Získáš více výživných látek, pokud zeleninu konzumuješ syrovou, než v případě vařené nebo dušené zeleniny. Většina odšťavňovačů je vyhotovena skutečně profesionálně, a můžeš si pro radost připravit mrkvovou nebo řepnou šťávu. Pokud jsi skutečným milovníkem džusů, tvým potřebám dokáže vyhovět jen kuchyňský přístroj se silnějším motorem: zvol si výkonnější výrobek, aby si mohl/a zkoušet každý den stále nové recepty. Stravuj se rozmanitě, pij čerstvé ovocné šťávy ve vlastním domě!

Nevyhazuj ovocnou dřeň!

Výborně odděluje dřeň - odšťavovač pouští do nádoby skutečně jen šťávu ovoce. Přes průhledný plastový nebo skleněný povrch můžeme sledovat celý proces a po skončení stačí už jen nalít do sklenice šťávu ke snídani. A co máme dělat s oddělenou ovocnou dření? Nevyhazujme ji! Není náhodou, že se smoothie stávají stále oblíbenějšími, v smoothie dostáváme dřeň smíchanou se šťávou. Obohať dření své muffiny! Vyber si odšťavňovač z nerezavějící oceli, protože spolehlivý přístroj s vysoce trvanlivými součástkami, dokáže bez problémů fungovat po dlouhé roky.

Cena odšťavňovače: kvalitu i do našeho domova

Cena odšťavňovače ukazuje, zda jsme se skutečně rozhodli pro racionální výživu. Nestačí jen snít o šťávách plných vitamínů, nalij z nich každé ráno do sklenice, aby tvůj den začal čerstvě, a abys byl/byla připraven/a na výzvy s plnou vitalitou. Odšťavovač je přizpůsoben potřebám uživatele, a mezitím je úsporný i k vaší peněžence: v různých hospodách třeba zaplatit za několik decilitrů vitaminů velké sumy peněz. Vědomým přístupem můžeš výdaje minimalizovat, ale přesto se nemusíš vzdát chutného ovoce a zeleniny. Vyber si zařízení s provedením, které vyhovuje tvým požadavkům: cena odšťavňovače se vrátí skutečně jen tehdy, pokud ho skutečně budeme každý den používat.