Domácí pekárna (16)

Celkem: 16
Řazení

Výsledky: 16

Category

Domácí pekárna - Upeč si vlastní chléb!

Tento chléb můžeš bez výčitky svědomí jíst: domácí pekárna upeče na základě vlastního receptu, nebo pomocí předem nastaveného programu pečení přesně to, co chceš. Trpíš celiakií, proto je důležité vyhýbat se bílé mouce, případně to sám/sama považuješ za důležité, nebo jen jednoduše rád/ráda tvoříš v kuchyni abys vždy něco nového položil/a na rodinný stůl. Domácí pekárna nám nahněte, namíchá a upeče takovou kvalitu, jakou jsme naposledy měli možnost ochutnat u naší babičky. Těsto můžeš upravovat přidáním rozinek, ořechů nebo jakéhokoliv sušeného ovoce. Dokonce můžeš pomocí tohoto zařízení pro domácnost uvařit i džem. Pokud nemáš čas jít do pekárny ale máš rád/ráda čerstvý, a ještě horký chléb, můžeš si nastavit čas pečení tak, aby si ucítil/a i vůni čerstvého chleba. Toto profesionální zařízení automatizuje každý krok pečení chleba, proto skutečně nemusíš dělat nic jiného, ​​jen si rozmyslet, jaký nový recept si vyzkoušíš použitím domácí pekárny. Poskytuje skutečný zážitek, nezávisle na tom, zda čekáš hosty, pečeš narozeninový dar, nebo si dostal/a chuť na pizzu speciální chuti. Mezi inteligentními funkcemi určitě objevíš tu, kterou můžeš realizovat své plány. Co dokážou domácí pekárny, co všechno lze jejich pomocí připravit? Co máme dělat, pokud musíme běžet z domu, ale chléb se ještě neupekl? Za jakou cenu si můžeš obstarat spolehlivou domácí pekárnu?

Domácí pekárny nabídky Extreme Digital poskytují možnost pestrého a zdravého stravování, chléb se může stát oblíbeným jídlem na rodinném stole. Prohlédni si pěkné a chytré výrobky sortimentu!

Dobře hospodaří s časem

Na hnětení záleží nejvíce - pokud připravuješ těsto na pečení chleba ručně, potřebuješ na to velmi vela času a dobrou techniku. Chutné sousta rychlé mizí, hlavně pokud je rodina velká. Pokud si to nedokážeš naplánovat do svého denního programu, můžeš se spolehnout na domácí pekárnu. Ušetřený čas můžeš strávit v rodině nebo mezi přáteli. Si náročný/á, co se týče ingrediencí? Zde nemusíš dělat žádné kompromisy, protože si těsto sestavíš podle vlastních představ tak, aby z toho vznikla skutečná kvalita. Ve skutečnosti z většiny pekařských výrobků chybí to, čím domácí pekárna nešetří, a to je vynaložený čas. Zvol si funkci, naprogramuj typ chleba, a toto moderní zařízení energeticky úsporným způsobem upeče to, co máš rád/ráda!

Budeš milovat moučná jídla

Máš rád/ráda pizzu, ale ti nechutná ta kterou sis objednal/a? Udělej si těsto dle vlastního receptu. V stravovaní můžeš moučná jídla zvednout na novou úroveň. Zapomeň, že nejsou zdravé, a že se od nich jen tloustne; od nynějška je budeš moci používat k různým dietním jídlům včetně jídel celiakální diety. Domácí pekárna nahněte těsto, a během tohoto časově náročného procesu si můžeš udělat, co potřebuješ, protože celý proces provede bez jakéhokoli dozoru. Vzhledem k tomu, že funkce většiny domácích pekáren jsou automatizované, můžeme si být jisti, že dostaneme signalizaci o nejdůležitějších krocích, a proto nezapomeneme ani na ingredienci, která se přidává později. Domácí pekárna ti upeče nejchutnější sousta pro přátelská setkání. Preclíky, rohlíky, koblihy - a ze seznamu nesmíme vynechat ani bagety. Chceš upéct dort? Jeho základ můžeš připravit i v tomto zařízení. Některé speciální výrobky byly vybaveny i individuální funkcemi: i nejchutnější pomazánku na chléb - džem - si můžeš pomocí těchto domácích pekáren připravit. Najdi nejdokonalejší recept, a pekárna ti ho vytvoří. Můžeš opékat podle chuti, a udržovat jídlo teplé i během několika hodin. Díky domácí pekárny se tvé stravování může stát pohodlnějším a zdravějším. Vyber si takovou, která skutečně vyhovuje tvým očekáváním, podívej se na naši nabídku!

Domácí pekárna je mimořádně chytrá

Pomocí domácí pekárny můžeš tvořit skutečně dle vlastního vkusu. Toto zařízení, které váží jen několik kilogramů, je velmi chytré: standardní program na pečení je doplněn i ​​dalšími automatickými funkcemi. Nemusíš se například obávat ani kvůli výpadku elektřiny, protože topinkovače jsou připraveny i na takovou událost, pomocí ochrany paměti zajišťují pokračování úkonu. Pečení můžeš posunout až o 10 hodin pomocí programovací funkce. Těsto se nepřilepuje, můžeš snadno vyčistit nádobu na pečení i hnětače, při vhodné tepelné izolaci pečivo můžeš udržet po dlouhou dobu teplé.

Cena domácí pekárny: neplýtvej

Většina zařízení funguje už zcela automaticky, proto jsou ceny základních typů domácích pekáren přibližně stejné. S čím můžeš počítat, pokud si takovou vybereš? Téměř každý výrobek s bohatým výběrem funkcí a s displejem je již vybaven bezlepkovým programem, pomocí kterého se na náš stůl mohou dostat mnohem zdravější jídla. Můžeme počítat průměrně s upečeným chlebem s hmotností 1 kilogramu, to je množství, které sníme sami v křehkém a čerstvém stavu. Uvědomělou volbou množství se můžeme vyhnout plýtvání, a pokud upečeme pečivo, které máme rádi, určitě se nedostane do odpadu. Na druhé straně za vyšší cenu domácí pekárny už dostaneme takové extra funkce, díky kterým se všechny jednotlivé kroky provádějí pohodlněji, a pomocí těchto funkcí lze vyzkoušet i více typů těsta. Zdravé a hezké pečivo? Ano, domácí pekárna ti ho dává. Prohlédni si nabídku, s jakými doplňky si lze obstarat zařízení pro domácnost.