Kávovar (836)

Celkem: 836
Řazení

Výsledky: 836

Category

V této kategorii jsou následující značky: Adler, Ariete, Aspico, Beper, Berlinger haus, Bestron, Bialetti, Bosch, Bosch tassimo, Bravos, Breville, Cafe frei, Caffe corsini, Camry, Caso, Clatronic, Compagnia d arabica, Costacoro, Daewoo, Davidoff, Delonghi, Domo, Domotti, Durgol, Ecg, Eduscho, Electrolux, Esperanza, Eta, Eva, Fatima, Fg, Forever, Fram, G3 ferrari, Gaggia, Gastroback, Ghidini, Gimoka, Girmi, Gorenje, Gourmesso, Graef, Handpresso, Hauser, Hausmeister, Heinner, Home, Illy, Ilsa, Jacobs, Kalifa, Karaván, Krups, Laica, Lauben, Lavazza, Lit, Lor, Mantaro, Marila, Marley coffee, Melitta, Mesko, Metaltex, Mokate, Momert, Monin, Mpm, Nedis, Nescafé, Nescafe, Nespresso, Nesquik, Omnia, Orion, Pedrini, Pellini, Philco, Philips, Princess, Proficook, Russell hobbs, Saeco, Sage, Segafredo, Severin, Starbucks, Szarvas, Tassimo, Tchibo, Tefal, Tesla, Ufesa, Westmark, Xavax, Zelmer

Který je ideální kávovar na přípravu ranní kávy?

Pro mnohé se den nemůže začít bez ranního šálku kávy. Ať už jde o espresso, cappuccino, kávu s mlékem, nebo černou kávu, s cukrem nebo bez cukru – nedokážeme se probudit, dokud jsme neochutnali tento horký nápoj plný aroma. Ale k tomu, aby byla ranní káva skutečně chutná, nestačí aby druh zrnkové kávy, nebo síla pražení vyhovovala našemu vkusu; důležité je také to, že jakým kávovarem uvaříme náš oblíbený nápoj. Na kvalitu výrobku si musíme dát pozor, bez ohledu na to zda kupujeme kapslový nebo automatický kávovar, kávovar s mlýnkem nebo kávovar na polštářky, protože jen pomocí kvalitního kávovaru lze uvařit tak chutnou kávu, na jakou jsme si zvykli v naší oblíbené kavárně.

Tradiční kávovar

Pokud máme vlastní mlýnek na kávu, není potřeba, aby byl i kávovar vybaven mlýnkem; v takovém případě je zcela dobrý i klasický kávovar. Nebo pokud nemáme mlýnek na kávu, v takovém kávovaru lze použít mletou ​​kávu na přípravu kávy. Můžeme si vybírat mezi kávovary od zcela tradičních až po nejnovější, moderní zařízení.

Kávovar s mlýnkem

Pokud nejsme spokojeni s kvalitou předem mleté ​​kávy (která mimochodem po otevření rychlé ztrácí chuťové kvality), je výhodnější konzumovat zrnkovou kávu, kterou si sami umeleme. Pokud nechceme pořizovat zvlášť mlýnek na kávu, kupme si kávovar s mlýnkem a už si můžeme užívat kávu uvařenou z čerstvě mleté ​​kávy s nesrovnatelně chutnou vůní. V takovém případě dokonce nemusíme umlít jednu dávku před vařením každé kávy, čímž můžeme ušetřit čas.

Kávovar na kapsle

Pokud chceme, aby vaření kávy bylo ráno co nejpohodlnější vyberme si kávovar na kapsle nebo polštářky. S těmito kávovary se jednoduše manipuluje, dávkovač se nemusí čistit od zbytků kávové sedliny, a kávu můžeme pokaždé uvařit stejným způsobem. Používání kávovaru na kapsle nebo polštářky je mimořádně jednoduché, stačí vložit kapsli nebo polštářek, stisknout tlačítko, a když se káva uvaří kapsli odstraníme. Kapslová káva je samozřejmě dražší než sypaná, ale na druhé straně je toto řešení mnohem pohodlnější. Pokud si vybereme kávovar, který funguje výhradně s kapslemi vlastní značky, před nákupem si v každém případě ochutnejme sortiment, který výrobce nabízí, zda nám jeho káva vůbec chutí.

Různé typy kávy

Můžeme si zvolit i takový automatický, elektrický kávovar, nebo kávovar s mlýnkem, který nám uvaří oblíbenou kávu espresso nebo dvojité espresso, a to stisknutím jediného tlačítka. Pokud i ty patříš k těm, pro koho se den nemůže začít bez ranní šálky kávy, vyber si kvalitní kávovar ze sortimentu Extreme Digital, a uvař si každé ráno sám svůj oblíbený nápoj plný vůně! V této kategorii naleznete zboží od výrobců jako: Ariete, Bosch, Delonghi, Electrolux, Hauser, Krups, Philips, Russell Hobbs, Saeco, Sencor.