238 Kč

Similar available products

Blackberry ASY-18071-001 150 cm USB datový kabel

Na synchronizaci dat
Na kopírování souborů
Originální příslušenství

Vyprodáno

238 Kč

Podrobný popis

Blackberry ASY-18071-001 150 cm USB adatkábel Garancia: 12 Hónap

Szinkronizálja készülékét számítógépével, töltse le illetve fel zenéit, képeit, videóit, programjait, dokumentumait stb...
Ezzel az adatkábellel könnyen megteheti!
A memóriakártya hellyel rendelkező készülékek általában támogatják a háttértár módot mely használatához nem szükséges külön szoftver így szabadon másolhatóak az adatok a memóriakártyáról!
Más adatok pl.: Névjegyzék, SMS, és ha a készülék mégsem támogatja ezt a módot illetve nem rendelkezik memóriakártyával, akkor a szinkronizáláshoz való szoftver letölthető a készülékgyártó weboldaláról!

Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
158758
Výrobce
BLACKBERRY
Záruka
2 roční
Zařazení
jiné
Balení
csomagolt

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!