309 Kč

Similar available products

Belkin F8T016NG Bluetooht adapter USB 2.1 + EDR

Kompaktní, malé rozměry
Pohodlné nošení
cca. 10 m dosah

Vyprodáno

309 Kč

Podrobný popis

Garancia: 12 Hónap

A BELKIN F8T016NG Mini Bluetooth Adapter könnyedén párosítja az egeredet és billentyűzetedet a számítógépedhez, lehetőséget biztosít egy fejhallgató segítségével kedvenc zenéid szabad hallgatásához, vagy az arra alkalmas szoftverek segítségével lehetőséget biztosít barátaiddal való kényelmes Skype vagy MSN beszélgetéshez egy bluetooth james bonddal. A legmodernebb bluetooth technológia számos további felhasználási területet tesz elérhetővé, akár a bluetooth képes nyomtatók, telefonok, és másik eszközökkel való kommunikációt. A készülék szolíd méreteinek köszönhetően kényelmesen használható akár notebookokhoz is, az USB portba csatlakoztatva méretesebb társaihoz képest nem akadályoz a szabad mozgásban sem.


Specifikáció:
- Hatótávolság: kb. 10 m
- Bluetooth verzió: Bluetooth v2.1 + EDR
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
160013
Výrobce
BELKIN
zařazení
egyéb

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!