1 083 Kč

Similar available products

CULLMANN Flexx tabletop Set stativová sada na stůl

montovatelný na stůl
Hliníková litina
s kulovou hlavou

Vyprodáno

1 083 Kč

Podrobný popis

FLEXX Tabletop Set Praktikus készlet beltéri, asztalon történő fotózáshoz, de sok más alkalmazási terület lehetséges, ahol valamilyen cső- vagy lapszerű szilárd tartófelülethez kell a fényképezőgépet rögzíteni. Ezt lehetővé teszi az öntött alumíniumból készült robusztus szorítóbilincs. A készletre 10 év garanciát vállalunk, melyet a vásárlás után a Cullmann honlapján történő regisztráció érvényesít! Néhány alkalmazási terület: - érme- vagy bélyeggyűjtemény fotózása - internetes eladáshoz szükséges képek készítése (Vatera, Ebay, stb.) A doboz tartalma: - CROSS CB5.1 gömbfej - CC50 szorító - CX110 csatlakozó oszlop http://bolthely.hu/kepek/pdigital/C42060.jpg http://www.cullmann.de/en/detail/id/flexx-tabletop-set.html http://bolthely.hu/pdigital/id/10320_C42060_C42060_CULLMANN_FLEXX_Tabletop_Set_asztallapra_szerelheto_fenykepezoallvany_keszlet__Javasolt_fogyasztoi_Ar__15312_Ft
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
175510
Výrobce
CULLMANN
Záruka
10 roční

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!