866 Kč

Similar available products

Sandisk ImageMate All In One USB3.0 čtečka karet

vysoká přenosová rychlost
rychlý start
napájení přes USB port

Vyprodáno

866 Kč

Podrobný popis

Termékjellemzők: USB 3.0 olvasó Nagysebességű adatátvitel (5 Gbit/s) 10x gyorsabb mint az USB 2.0 adatátvitel USB 2.0 (480 Mbit/s) és USB 1.1 (12 Mbit/s) kompatibilis Rendkívül gyors üzembe helyezés Tápellátás az USB-porton keresztül közvetlen adatforgalom lehetséges a csatlakoztatott kártyák között gyakorlatilag az összes forgalomban lévő memóriakártya típushoz használható beleértve a legújabb SDXC (UHS-I) és MemoryStick XC kártyákat is támogatja az UDMA 6 és 7 funkciót robosztus fém asztali tartó mágneses funkcióval trendi fehér színben Támogatott operációs rendszerek: Windows XP/Vista/7 és Mac OS 10.4.10 http://www.hama.hu/go/reszlet/5041/0/0/114703/SanDisk_ImageMate_All-in-One_USB_3_0_olvaso/
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
176912
Výrobce
SANDISK
Záruka
2 roční
Připojení
USB 3.0
Obecné
Podporované karty
CompactFlash, Memory Stick, SD, xD-Picture Card, microSD, SDHC, MMC, Memory Stick Duo, microSDHC, SDXC

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!