5 528 Kč

Similar available products

Teac CD-P650 přehrávač

Bodový matrix displej
USB připojení
8x převzorkování

Vyprodáno

5 528 Kč

Podrobný popis

Teac CD-P650 lejátszó http://www.netdepo.hu/teac_cd_p650-2012.html/hun Lejátszási lehetőségek Audio CD, CD-R/RW:CD-R, CD-RW, Audio CD MP3-lemez: Jellemzők Audio D/A átalakító:1-bites, 8x túlmintavételezés Digitális kimenet digitális felvételkészítéshez: Fejhallgató-kimenet hangerőszabályzóval: Kényelmi szolgáltatások Ismétlés: Véletlenszerű lejátszás: Programozható lejátszás: Felépítés Pontmátrix kijelző: Csatlakozók Analóg audiokimenet (RCA - pár):1 Digitális hangkimenet:optikai Fejhallgató-kimenet: USB-csatlakozó: Általános adatok Méretek (szélesség x magasság x mélység - mm):435 x 93 x 275 Tartozékok Magyar nyelvű használati utasítás: Sztereó audiokábel (RCA): Távvezérlő elemekkel:
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
174082
Výrobce
TEAC
Záruka
2 roční

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!