316 Kč

Similar available products

Varta LED Solar light

solární nebo mechanické nabití
LED technologie
až 2 hodiny na jedno nabití

Vyprodáno

316 Kč

Podrobný popis

Stílusos solar lámpa kétféle működési móddal: napenergia segítségével és mechanikus húzkodással is tölthető Robosztus, erős műanyag ház 1 óra napenergiával való töltés 15-20 világításra elegendő 60-szori felhúzással a 3 darab 5mm-es LED 10 perc üzemmódot biztosít (gyorstöltés) Teljesen feltöltött állapotban 2 órás működést biztosít A hosszú élettartam a csúcsteljesítményű lithium-ion akkunak köszönhető (cserélhető LIR 2450 típusú gombelem, 3.6V, 110mAh) Alacsony feszültség (2.4V), túltöltés elleni védelem (4.2V)
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
175494
Výrobce
VARTA
Záruka
3 roční
Napájení
solární článek, mechanické tahání
Speciální vlastnosti
Robustní design, LED technologie, robustní plastové telo

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!