126 Kč

Similar available products

Ravensburger - Pohádková krajina puzzle

200 ks
Rozměr: 49 x 36 cm
Skládá se z velkých kusů

Vyprodáno

126 Kč

Podrobný popis

A Ravensburger Tündérország 200 darabos XXL puzzle játék mozaikjai a megszokottnál nagyobb méretűek. A népszerű játék fejleszti a logikai képességet, finomítja a motoros mozgást és segíti az összefüggések gyors felismerését. Nemcsak kicsiknek, hanem minden korosztálynak kitűnő időtöltés, unaloműző, s egyben a legismertebb türelemjáték. A Ravensburger puzzle-ok széles választékában minden korosztály megtalálja a képességeinek megfelelő játékot, hiszen számos méretben és formában készülnek. A készletben 200 darab 1:1 méretű puzzle található, s az elemek könnyen egymásba illeszthetőek, törésállóak, valamint környezetbarát újrapapírból készültek. Nyolc éves kortól javasolt.EAN4005556127528
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
174792
Výrobce
RAVENSBURGER

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!